BMW BMW X1 L

Przedłużone BMW X1

W Chinach zadebiutowało BMW X1 L, czyli przedłużona wersja kompaktowego crossovera. Samochód jest produkowany i oferowany wyłącznie w Chinach, gdzie pojazdy z przedłużonym rozstawem osi cieszą się dużą popularnością.

BMW BMW X1 L

BMW X1 L mierzy 4,56 m długości, 1,81 m szerokości i 1,62 m wysokości – wersja L jest o 12 cm dłuższa od tradycyjnego BMW X1. Dzięki zwiększonemu rozstawowi osi, pasażerowie na tylnej kanapie mają do 18 cm więcej przestrzeni na kolana. Pojemność bagażnika – w zależności od położenia tylnej kanapy – wynosi od 465 do 675 l, a po opuszczeniu oparć tylnej kanapy przestrzeń ładunkowa wynosi 1650 litrów.

BMW BMW X1 L

BMW X1 L będzie oferowane w trzech wersjach: sDrive18Li  136 KM, sDrive20Li i xDrive20Li 192 KM oraz xDrive25Li 231 KM. Wszystkie trzy silniki są połączone z sześciobiegową skrzynią biegów Steptronic, ale wersje xDrive można zamówić z 8-biegową skrzynią.

BMW X1 L będzie oferowane m.in. z reflektorami typu LED, systemem wspomagającym Driving Assistant Package, nagłośnieniem Harman Kardon, czy 8,8-calowym wyświetlaczem.

BMW BMW X1 L

BMW X1 L będzie produkowane w chińskiej fabryce spółki joint venture BMW Brilliance w Shenyang, która była odpowiedzialna za montaż BMW X1 pierwszej generacji. Wersja X1 L została opracowana specjalnie z myślą o Chinach.

BMW BMW X1 L
25 kwietnia 2016

Redakcja

Redakcja
Jesteśmy grupą ekspertów i pasjonatów motoryzacji. Chcemy abyś traktował EGOCAR.pl jako pewne, rzetelne źródło informacji o trendach, nowościach, premierach; o wszystkim związanym z motoryzacją.
Więcej od Redakcja

NAJPOPULARNIEJSZE

WIĘCEJ Z Premiery