Lexus IS 2017 Lexus IS Facelift

Lexus IS po faceliftingu

Trzy lata temu w Detroit debiutował Lexus IS trzeciej generacji. Na tegorocznym salonie samochodowym w Pekinie zaprezentowano IS-a po faceliftingu.

Lexus IS 2017 Lexus IS Facelift

Powiększona powierzchnia grila oraz potężne wloty powietrza po obydwóch stronach przedniego zderzaka są najbardziej wyróżniającymi elementami stylistycznymi IS-a po faceliftingu. Przeprojektowano również przednie reflektory, dokładając diody w kształcie litery L, pełniące rolę świateł do jazdy dziennej.

Lexus IS 2017 Lexus IS Facelift

We wnętrzu odświeżonego Lexusa IS znalazł się nowy ekran multimedialny, który wzrósł z 7 cali do 10,3 cali. Wprowadzono również kilka usprawnień, która ułatwiają obsługę m.in. klimatyzacji. Pojawiły się również detale stylistyczne, które podkreślają sportowy charakter IS-a.

Samochód jest wyposażony w zmodyfikowany system bezpieczeństwa Lexus Safety System Plus, który obejmuje m.in. Pre-Collision System, układ ostrzegający o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, czy aktywny tempomat sterowany radarem.

 

 

Lexus IS 2017 Lexus IS Facelift

Gama silnikowa odświeżonego Lexusa IS nie zmieniła się i obejmuje czterocylindrowy, turbodoładowany silnik 2.0 o mocy 245 KM, 3,5-litrowy silnik V6 w dwóch wersjach mocy (258 KM i 310 KM) oraz napęd hybrydowy o mocy 223 KM.

Lexus IS 2017 Lexus IS Facelift
26 kwietnia 2016

Redakcja

Redakcja
Jesteśmy grupą ekspertów i pasjonatów motoryzacji. Chcemy abyś traktował EGOCAR.pl jako pewne, rzetelne źródło informacji o trendach, nowościach, premierach; o wszystkim związanym z motoryzacją.
Więcej od Redakcja

NAJPOPULARNIEJSZE

WIĘCEJ Z Premiery