AA Automobile Association

Problemy z wymianą koła

Z badań przeprowadzonych przez brytyjski automobilklub AA (Automobile Association) wynika, że coraz więcej właścicieli samochodów ma problemy nie tylko z wymianą koła, ale również z tankowaniem.

AA Automobile Association

Aż 37 procent brytyjskich kierowców twierdzi, że nie radzi sobie z wymianą kół – pomoc drogowa brytyjskiego automobilklubu AA zwraca uwagę, że aż 10 procent wezwań dotyczy tego problemu. Mechanicy AA podkreślają, że każdego dnia poświęcają ponad trzy godziny na wymianę kół oraz żarówek w reflektorach i kierunkowskazach.

Z ankiety przeprowadzonej przez AA wynika, że aż 13 procent wszystkich właścicieli samochodów ma problemy z zatankowaniem pojazdu i musi korzystać z pomocy pracowników stacji benzynowych.

Większość brytyjskich kierowców nie zna przepisów określających limit dopuszczalnego stężenia alkoholu – problem dotyczy aż 68 procent mężczyzn i 72 procent kobiet.

 

13 marca 2016

Redakcja

Redakcja
Jesteśmy grupą ekspertów i pasjonatów motoryzacji. Chcemy abyś traktował EGOCAR.pl jako pewne, rzetelne źródło informacji o trendach, nowościach, premierach; o wszystkim związanym z motoryzacją.
Więcej od Redakcja

NAJPOPULARNIEJSZE

WIĘCEJ Z Technologie