Infiniti Q60 Coupe Infiniti QX30

Infiniti QX30 trafi jednak do Europy

Infiniti poinformowało w Genewie, że kompaktowy crossover QX30, który miał być oferowany wyłącznie w Ameryce Północnej, jednak trafi do sprzedaży na wybranych rynkach Europy. W Genewie pokazano też nowe coupe Q60, którego prapremiera odbyła się dwa miesiące temu w Detroit.

Infiniti Q60 Coupe Infiniti QX30

Infiniti QX30, które pierwszy raz zostało zaprezentowane miesiąc temu na salonie samochodowym w Los Angeles, miało być sprzedawane wyłącznie w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku. Kierownictwo firmy zmieniło jednak zdanie i w połowie 2016 roku na niektórych europejskich rynkach pojawi się ten kompaktowy crossover z napędem na cztery koła, zwiększonym prześwitem oraz dwusprzęgłowym i siedmiobiegowym automatem.

Infiniti Q60 Coupe Infiniti QX30

W Genewie odbyła się również europejska premiera sportowego coupe Q60, które trafi do europejskich dealerów Infiniti w drugiej połowie tego roku. Pod maskę najmocniejszej wersji trafi nowy 3-litrowy silnik V6 z podwójną turbiną, który rozwija maksymalnie 405 KM. Samochód z tym silnikiem jest standardowo wyposażony w napęd na cztery koła.

2 marca 2016

Redakcja

Redakcja
Jesteśmy grupą ekspertów i pasjonatów motoryzacji. Chcemy abyś traktował EGOCAR.pl jako pewne, rzetelne źródło informacji o trendach, nowościach, premierach; o wszystkim związanym z motoryzacją.
Więcej od Redakcja

NAJPOPULARNIEJSZE

WIĘCEJ Z Premiery