Volvo V90

Pierwsze zdjęcia Volvo V90

Volvo nie udało się utrzymać w tajemnicy wyglądu nowego modelu V90, którego oficjalną prezentację zaplanowano na 18 lutego br. Do internetu wyciekły właśnie pierwsze zdjęcia najnowszego kombi szwedzkiej marki.

Volvo V90

Volvo V90 bazuje na nowym sedanie S90, nawiązując do stylistyki koncepcyjnego modelu z 2014 roku. Charakterystycznymi elementami stylistycznymi szwedzkiego kombi są tylne światła w kształcie litery L, rozciągające się od linii dachu, aż po wyprofilowaną podstawę tylnego okna.

Volvo V90

Volvo V90 będzie oferowane z napędem hybrydowym oraz z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi. Na szczycie znajdzie się 413-konna hybryda typu plug-in T8 Twin Engine. 2-litrowy turbodoładowany silnik benzynowy będzie dysponował mocą 325 KM. W ofercie znajdą się również dwa Diesle – D5 o mocy 238 KM oraz D4 o mocy 193 KM.

Volvo V90
11 lutego 2016

Redakcja

Redakcja
Jesteśmy grupą ekspertów i pasjonatów motoryzacji. Chcemy abyś traktował EGOCAR.pl jako pewne, rzetelne źródło informacji o trendach, nowościach, premierach; o wszystkim związanym z motoryzacją.
Więcej od Redakcja

NAJPOPULARNIEJSZE

WIĘCEJ Z Prototypy