BBC przedstawiło ostateczny skład Top Gear

BBC, producent telewizyjnego show Top Gear, przedstawiło ostateczny skład prowadzących jeden z najpopularniejszych telewizyjnych programów motoryzacyjnych świata. Do Chrisa Evansa, który zastąpił legendarną trójkę Clarkson, Hammond, May, dołączą Sabine Schmitz, Chris Harris, Eddie Jordan, Matt LeBlanc, Rory Reid i Stig.

telewizja Top Gear

Sabine Schmitz pojawiała się już wcześniej w Top Gear. Startowała w wyścigach samochodowych, zdobywając m.in. tytuł mistrzyni w serii VLN Endurance. Określana jest mianem „Królowej Nürburgring” – jest jednym z kierowców Ring Taxi, którzy BMW M5 wożą turystów po legendarnej  Północnej Pętli toru Nürburgring.

Chris Harris jest dziennikarzem motoryzacyjnym, który pisał m.in. dla Evo i Autocar. Popularność zdobył dzięki własnemu programowi „Chris Harris on Cars”, który można oglądać na YouTube. Harris ma za sobą również starty w wyścigach samochodowych.

Eddie Jordan jest założycielem zespołu Formuły 1 Jordan Grand Prix. W jego zespole zadebiutował w Formule 1 Michael Schumacher. Jordan, jako ekspert Formuły 1, jest komentatorem tej dyscypliny w BBC.

Matt LeBlanc jest amerykańskim aktorem, który zdobył popularność dzięki udziałowi w serialu „Przyjaciele”. Za rolę w serialu „Episodes” otrzymał Złoty Glob.

Rory Reid jest dziennikarzem motoryzacyjnym, który pracował dla radia BBC. Do programu Top Gear trafił po przesłuchaniu 30-sekundowego nagrania.

11 lutego 2016

Redakcja

Redakcja
Jesteśmy grupą ekspertów i pasjonatów motoryzacji. Chcemy abyś traktował EGOCAR.pl jako pewne, rzetelne źródło informacji o trendach, nowościach, premierach; o wszystkim związanym z motoryzacją.
Więcej od Redakcja

NAJPOPULARNIEJSZE