Szybki koniec górskiej wycieczki

Jazda po krętych górskich drogach daje sporo radości, szczególnie wtedy, gdy siedzi się za kierownicą Subaru Forestera II z 2,5-litrowym silnikiem Turbo. Ten model uchodzi za jeden z najbardziej idotoodpornych samochodów świata, ale gdzieś jest granica tej odporności. Pewien Amerykanin ją przekroczył...

Malownicza droga Angeles Crest Highway w Kalifornii, prowadząca przez Góry San Gabriel. Kierowca Subaru Forestera jest zafascynowany nie tylko pięknym widokiem, ale również brzmieniem swojego samochodu, co też rejestruje kamera…. Rejestruje wszystko, łącznie z finałem tej wycieczki. Od wczoraj wideo można oglądać na YouTube – ma już ponad pół miliona odsłon.

Bohater tej eskapady wrzucił wideo rok po zdarzeniu i napisał, że żyje i czuje się bardzo dobrze, a zarejestrowany przebieg wycieczki dedykuje jako przestrogę.

(Źródło: YouTube)

6 stycznia 2016

Redakcja

Redakcja
Jesteśmy grupą ekspertów i pasjonatów motoryzacji. Chcemy abyś traktował EGOCAR.pl jako pewne, rzetelne źródło informacji o trendach, nowościach, premierach; o wszystkim związanym z motoryzacją.
Więcej od Redakcja

NAJPOPULARNIEJSZE