Karl-Thomas Neumann Ople GT

Szefa Opla zapowiada model GT

To było do przewidzenia, że po debiucie koncepcyjnego Buicka Avista pojawi się koncepcyjny Opel GT. Jednak nie spodziewaliśmy się, że nastąpi to tak szybko. Szef Opla Karl-Thomas Neumann zapowiedział w krótkim wideoklipie zbliżającą się premierę nowego Opla.

Opel wyraźnie dąży do poprawy swojego wizerunku, sięgając po nieco już zgrane karty z 45-letnią modelką Claudią Schiffer oraz byłym trenerem Borussi Dortmund (obecnie Liverpool F.C.) Jürgenem Kloppem. Jednak nawet byłe gwiazdy wybiegów, boisk Bundesligi, a także pełne euforii tytuły w lokalnych mediach w rodzaju: „Hit na miarę Astry z Gliwic!” na niewiele się zdadzą, jeżeli Opel nie wprowadzi do swojej oferty sportowego modelu nie na miarę Astry, a na miarę Audi TT, BMW Z4, Mercedesa SLK i Porsche Boxstera.

Opel ma tego świadomość, dlatego też zapowiada wprowadzenie sportowej wersji GT, o której pisaliśmy już miesiąc temu. W krótkim wideoklipie, w którym wystąpił osobiście szef Opla  Karl-Thomas Neumann, pojawia się zapowiedź sportowego samochodu, a czerwony błysk w oku Neumanna wskazuje jednoznacznie na sportowy charakter samochodu.

 

17 stycznia 2016

Redakcja

Redakcja
Jesteśmy grupą ekspertów i pasjonatów motoryzacji. Chcemy abyś traktował EGOCAR.pl jako pewne, rzetelne źródło informacji o trendach, nowościach, premierach; o wszystkim związanym z motoryzacją.
Więcej od Redakcja

NAJPOPULARNIEJSZE

WIĘCEJ Z Prototypy