Detroit Auto Show Kia Telluride samochód koncepcyjny

Koncepcyjna Kia Telluride w Detroit

Na salonie samochodym w Detroit Kia zaprezentuje koncepcyjnego SUV-a Telluride. Samochód został zaprojektowany w kalifornijskim ośrodku projektowym koreańskiej marki.

Detroit Auto Show Kia Telluride samochód koncepcyjny

W komunikacie dołączony do jedynego zdjęcia koncepcyjnej Kii napisano, że prezentacja samochodu będzie okazją do pokazania najnowszych rozwiązań technologicznych. „Nowy język designu wskazuje kierunek rozwoju dużych SUV-ów marki w segmencie premium„, co może oznaczać, że Telluride otrzyma niektóre rozwiązania zarezerowane dla marki Genesis.

Detroit Auto Show Kia Telluride samochód koncepcyjny

Na desce rozdzielczej umieszczono dwa duże wyświetlacze – jeden zastąpił tradycyjne zegary, a drugi pełni rolę centrum sterującego systemem infotainments. Na środkowej konsoli znajduje się jeszcze jeden nieco mniejszy wyświetlacz dotykowy, który służy do obsługi klimatyzacji. Przycisk uruchamiający silnik jest wyposażony w czytnik linii papilarnych.

8 stycznia 2016

Redakcja

Redakcja
Jesteśmy grupą ekspertów i pasjonatów motoryzacji. Chcemy abyś traktował EGOCAR.pl jako pewne, rzetelne źródło informacji o trendach, nowościach, premierach; o wszystkim związanym z motoryzacją.
Więcej od Redakcja

NAJPOPULARNIEJSZE

WIĘCEJ Z Prototypy