Jean Ragnotti Renault Sport R.S. 01 wideo

Jean Ragnotti w pościgu za motocyklem

Legenda rajdów samochodowych Jean Ragnotti wystąpił w krótkim filmie promocyjnym, w którym wcielił się w rolę stróża prawa ścigającego motocyklistę sportowym Renaulta R.S. 01. Fabuła niezbyt ekscytująca, ale miło popatrzeć na "Dziadka" Ragnottiego i samochód, który zapowiadał powrót innej legendy – Renault Alpine.

Jean Ragnotti Renault Sport R.S. 01 wideo

W przeciwieństwie do policyjnego radiowozu włoskiej policji Lamborghini Huracana i całej stajni sportowych samochodów używanych przez policjantów w Abu Dhabi i Dubaju, Renault Sport R.S. 01 nigdy nie pojawi się na francuskich autostradach z prawdziwym policjantem za kierownicą.

Z tym większą przyjemnością patrzy się na rajdową legendę Jeana Ragnottiego w roli policjanta za kierownicą wyścigowego radiowozu zasilanego 3,8-litrowym silnikiem V6 z podwójnym turbodoładowaniem o mocy ponad 500 KM.

27 stycznia 2016

Redakcja

Redakcja
Jesteśmy grupą ekspertów i pasjonatów motoryzacji. Chcemy abyś traktował EGOCAR.pl jako pewne, rzetelne źródło informacji o trendach, nowościach, premierach; o wszystkim związanym z motoryzacją.
Więcej od Redakcja

NAJPOPULARNIEJSZE

WIĘCEJ Z Prototypy