Aston Martin Rapide S CES 2016 – Las vegas LeTV

Aston Martin z chińskim Letv w Las Vegas

Aston Martin wraz z chińską spółką technologiczną Letv pokazał w Las Vegas wyjątkowego Rapide'a S. Samochód jest owocem współpracy obydwóch firm, która została nawiązana w ubiegłym roku.

Aston Martin Rapide S CES 2016 – Las vegas LeTV

Letv opracował dla Astona Martina dwa rodzaje wyświetlaczy. Pierwszy z nich, to 12,2-calowy ekran, który zastąpił tradycyjne zegary. Poza podstawowymi informacjami, takimi jak prędkość i obroty silnika, ekran wyświetla również komunikaty dotyczące nawigacji oraz ostrzeżenia.

Na środkowej konsoli zamontowano 13,3-calowy ekran dotykowy HD, który przypomina ekran montowany w elektrycznej Tesli. Ten drugi monitor pełni jednocześnie rolę panelu, z którego można sterować poszczególnymi funkcjami. Obydwa monitory wyposażono w system rozpoznawania mowy.

Aston Martin Rapide S CES 2016 – Las vegas LeTV

Pojazd został zaprezentowany w związku z planowanym wprowadzeniem Astona Martina Rapide’a S na rynek chiński. Brytyjski samochód wystawiono w Las Vegas na stoisku firmowanym przez Letv.

Ta chińska firma jest jednym z głównych udziałowców powstałej niedawno firmy Faraday Future, która zadebiutowała koncepcyjnym pojazdem FFZERO1, również wystawionym w Las Vegas na CES 2016.

7 stycznia 2016

Redakcja

Redakcja
Jesteśmy grupą ekspertów i pasjonatów motoryzacji. Chcemy abyś traktował EGOCAR.pl jako pewne, rzetelne źródło informacji o trendach, nowościach, premierach; o wszystkim związanym z motoryzacją.
Więcej od Redakcja

NAJPOPULARNIEJSZE

WIĘCEJ Z Technologie