Alfa Romeo Giulia

Alfa Romeo Giulia w Amsterdamie…

Podczas oficjalnych prezentacji Alfa Romeo chwaliła się Giulią wyłącznie w najmocniejszej wersji Quadrifoglio z 510-konnym silnikiem 3.0 V6. Pozostałe wersje, oparte na dwulitrowym silniku benzynowym oraz wysokoprężnym silniku 2.2, wciąż pozostają w cieniu flagowej Giulii. Ale powoli, choć jeszcze nieoficjalnie, zaczynają z tego cienia wychodzić...

Na ulicach Amsterdamu pojawiły się ostatnio zakamuflowane modele Alfy Romeo Giulii, które z pewnością nie są najmocniejszą wersją tego modelu. Świadczą o tym m.in. podwójne końcówki wydechu oraz mniejsze koła – 510-konna wersja Quadrifoglio ma cztery końcówki wydechu oraz 19-calowe koła z oponami 245/35 (przód) i 285/30 (tył).

Podstawowa wersja Alfy Romeo Giulii ma być oferowana z dwulitrowym silnikiem benzynowym o mocy 200 KM. Ta sama jednostka napędowa ma być dostępna również w mocniejszych wersjach 250 KM i 280 KM. Giulia będzie także oferowana z silnikiem Diesla 2.2 JTDM w trzech wersjach: 150 KM, 180 KM i 210 KM.

Testowe samochody przyłapane w Amsterdamie były napędzane którymś z wyżej wymienionych silników.

25 stycznia 2016

Redakcja

Redakcja
Jesteśmy grupą ekspertów i pasjonatów motoryzacji. Chcemy abyś traktował EGOCAR.pl jako pewne, rzetelne źródło informacji o trendach, nowościach, premierach; o wszystkim związanym z motoryzacją.
Więcej od Redakcja

NAJPOPULARNIEJSZE

WIĘCEJ Z Prototypy