Nissan GT-R

Poświąteczny poradnik Nissana

Strojenie choinki świątecznymi ozdobami należy do tych przyjemniejszych chwil Świąt Bożego Narodzenia. Nieco mniej przyjemności niesie pozbywanie się bombek i lampek z usychającego drzewka. Nissan wpadł na pomysł, jak ten symboliczny moment pożegnania z Bożym Narodzeniem uatrakcyjnić i... skrócić.

Ile czasu potrzebujecie na zdjęcie ozdób ze świątecznej choinki? Godzinę, pół godziny, a może 15 minut? Okazuje się, że można to zrobić w 2,7 sekundy. Potrzebujecie do tego jedynie… Nissana GT-R. Niestety, ta błyskawiczna metoda ma pewne wady – musicie zaopatrzyć się w miotłę, którą pozamiatacie rozbite bombki i przygotować się na wydatki związane z zakupem nowych ozdób.

Przy okazji sprawdziliśmy, kiedy należy rozebrać choinkę. Kościół Katolicki podaje trzy terminy, zaznaczając, że obowiązuje nie prawo liturgiczne, a tradycja. Pierwszy termin wypada 6 stycznia 2016, czyli w święto Trzech Króli. Następna data to 10 stycznia, czyli pierwsza niedziela po święcie Trzech Króli. Jeżeli do tego czasu nie zdążycie ze zdobyciem Nissana GT-R, nie musicie się martwić, bo macie jeszcze niecały miesiąc na przygotowanie się do rozebrania choinki.

Trzecim, ale i ostatecznym terminem rozebrania świątecznej choinki jest 2 lutego 2016 roku – wtedy znika choinka z placu Świętego Marka w Watykanie. A teraz obejrzyjcie krótki film instruktażowy przygotowany przez Nissana pt. „Undecorating the Tree with a Nissan GT-R”.

 

31 grudnia 2015

Redakcja

Redakcja
Jesteśmy grupą ekspertów i pasjonatów motoryzacji. Chcemy abyś traktował EGOCAR.pl jako pewne, rzetelne źródło informacji o trendach, nowościach, premierach; o wszystkim związanym z motoryzacją.
Więcej od Redakcja

NAJPOPULARNIEJSZE

WIĘCEJ Z Technologie