BMW X1 Grand BMW X1 Li

Nowe BMW X1 z większym rozstawem osi

Chiński portal Pacific Automotive Network opublikował szkice patentowe BMW X1 z przedłużonym rozstawem osi. Taka wersja będzie produkowana na rynek chiński, gdzie przedłużone odmiany niemieckich marek cieszą się dużą popularnością.

Z chińskiego urzędu patentowego już nie raz wyciekały szkice samochodów przygotowywanych do produkcji na tamtejszym rynku. Na początku listopada pisaliśmy o krążących po internecie szkicach patentowych modelu BMW – prawdopodobnie będzie to elektryczny pojazd plasujący się pomiędzy i3 a i8. Teraz pojawiły się szkice BMW X1 z przedłużonym rozstawem osi.

BMW X1 Grand BMW X1 Li
BMW X1 Grand BMW X1 Li

Jak widać na załączonych rysunkach, BMW X1 z rozszerzonym rozstawem osi nie różni się specjalnie od standardowego modelu. Chiński portal nie dotarł do danych technicznych dłuższej wersji niemieckiego crossovera, więc nie są znane jego wymiary.

Gdy dokładnie przyjrzymy się dwóm powyższym szkicom, to zauważymy, że na tym dolnym tylne drzwi są nieco dłuższe. Według portalu Pacific Network, BMW X1 z przedłużony rozstawem osi może otrzymać nazwę Li lub Grand.

BMW X1 Grand BMW X1 Li
28 grudnia 2015

Redakcja

Redakcja
Jesteśmy grupą ekspertów i pasjonatów motoryzacji. Chcemy abyś traktował EGOCAR.pl jako pewne, rzetelne źródło informacji o trendach, nowościach, premierach; o wszystkim związanym z motoryzacją.
Więcej od Redakcja

NAJPOPULARNIEJSZE

WIĘCEJ Z Prototypy