Andy Palmer Aston Martin Aston Martin RapidE LeTV

Aston Martin z chińskim oprogramowaniem

Aston Martin podpisał list intencyjny z chińską firmą LeTV – Leshi Internet Information & Technology, która specjalizuje się m.in. w produkcji inteligentnych urządzeń elektronicznych oraz w technologii streamingu, wykorzystywanej w samochodach elektrycznych i w rolnictwie ekologicznym.

Andy Palmer Aston Martin Aston Martin RapidE LeTV

W październiku pisaliśmy, że Aston Martin w ciągu dwóch lat chce uruchomić produkcję seryjną elektrycznego samochodu RapidE. Partnerem inwestycyjnym Astona będzie chińska firma ChinaEquity z Szanghaju, a specjalistyczne oprogramowanie opracuje jeden z chińskich gigantów technologicznych LeTV.

Andy Palmer, szef Astona Martina, powiedział,  że systemy przesyłania danych stanowią istotny element rozwoju przyszłych modeli, „… dlatego zaprosiliśmy LeTV do udziału w tym ekscytującym przedsięwzięciu„. Palmer wspomniał, że Aston Martin może liczyć na wsparcie ze strony rządów Chin i Wielkiej Brytanii, które wprowadzają przepisy sprzyjające rozwojowi ekologicznych technologii.

16 grudnia 2015

Redakcja

Redakcja
Jesteśmy grupą ekspertów i pasjonatów motoryzacji. Chcemy abyś traktował EGOCAR.pl jako pewne, rzetelne źródło informacji o trendach, nowościach, premierach; o wszystkim związanym z motoryzacją.
Więcej od Redakcja

NAJPOPULARNIEJSZE

WIĘCEJ Z Technologie