Tak wygląda luksusowy Genesis G90

W przyszłym miesiącu zadebiutuje nowa luksusowa marka i jej flagowy model z Korei – Genesis G90. Jego poprzednik nazywał się Equus i był dziełem Hyundaia, ale Koreańczycy postanowili wydzielić z grupy Hyundai/Kia oddzielną markę Genesis, która chce konkurować z Audi, BMW, Jaguarem, Lexusem i Mercedesem. Może się uda...

Genesis G90 Hyundai Genesis zdjęcia szpiegowskie

Nie są to zdjęcia najwyższej jakości, bo widać, że ktoś przypadkowo „ustrzelił” Genesisa G90 prawdopodobnie ze smartfona. O nowym przedstawicielu Koreańczyków w segmencie premium wiadomo tyle, że powstał na zmodyfikowanej platformie Hyundaia Genesis i zaprojektowano go w stylu określanym przez Hyundaia jako „Athletic Elegance”.

Do napędu wykorzysta się prawdopodobnie benzynowy 3,3-litrowy silnik V6 z turbodoładowaniem oraz wolnossący silnik V8. Wnętrze samochodu jest porównywalne z tym, co można spotkać w BMW serii 7.

Genesis G90 Hyundai Genesis zdjęcia szpiegowskie

(Źródła:Bobaedream.co.kr, Autoblog)

26 listopada 2015

Redakcja

Redakcja
Jesteśmy grupą ekspertów i pasjonatów motoryzacji. Chcemy abyś traktował EGOCAR.pl jako pewne, rzetelne źródło informacji o trendach, nowościach, premierach; o wszystkim związanym z motoryzacją.
Więcej od Redakcja

NAJPOPULARNIEJSZE

WIĘCEJ Z Pogłoski