Audi Audi USA wypożyczalnia samochodów

Komórkowa wypożyczalnia Audi

"Audi at home" to nowa usługa wprowadzona przez amerykański oddział Audi, która pozwala na wynajęcie jednego z sześciu modeli Audi za pośrednictwem aplikacji na smartphone'a. Na początku usługa będzie dostępna w San Francisco i Miami, ale z czasem zostanie rozszerzona na większe miasta Stanów Zjednoczonych.

Audi Audi USA wypożyczalnia samochodów

Jeżeli chcesz wynająć na kilka godzin lub kilka dni Audi S5 Cabrio, S7, SQ5, TT, Q7 lub RS5 Cabrio, wystarczy ściągnąć na smartphone’a specjalną aplikację, wybrać jeden z modeli i wyjść przed budynek w którym dokonywałeś zamówienia, a tam będzie już czekało zarezerwowane Audi. Jest tylko jeden problem – żeby skorzystać z tej usługi, musisz być mieszkańcem rezydencji Lumina w San Francisco lub Four Seasons Residences w Miami. Choć Audi zapowiada rozszerzenie usługi „Audi at home” o kolejne miasta, to będzie ona zarezerwowana dla ludzi, których będzie można łatwo namierzyć, bowiem ta usługa jest przypisana do konkretnego obiektu.

„Audi at home” obejmuje nie tylko podstawienie i odbiór wynajętego samochodu, ale też codzienne sprzątanie i tankowanie pojazdu, dodatkowe ubezpieczenie oraz dodatkowe opłaty np. za przejazd autostradą. Wynajmujący może sobie również zażyczyć codzienną wymianę samochodu na kolejny model.

 

10 listopada 2015

Redakcja

Redakcja
Jesteśmy grupą ekspertów i pasjonatów motoryzacji. Chcemy abyś traktował EGOCAR.pl jako pewne, rzetelne źródło informacji o trendach, nowościach, premierach; o wszystkim związanym z motoryzacją.
Więcej od Redakcja

NAJPOPULARNIEJSZE

WIĘCEJ Z Prototypy