Lekmer PostNord zakupy z Volvo

Automatyczne zakupy z Volvo (video)

Volvo znane z dbałości o bezpieczeństwo wpadło na pomysł, by zadbać również o cenny czas właścicieli tych samochodów. Jako pierwszy koncern motoryzacyjny na świecie, Volvo uruchomi specjalny serwis, którego pracownicy zrobią zakupy, a następnie zapakują je do bagażnika.

Lekmer PostNord zakupy z Volvo

Volvo we współpracy z firmami jak PostNord i Lekmer uruchomi specjalną usługę dla użytkowników modeli tej marki, dzięki której będą mieli możliwość – za pośrednictwem smartfona – zrobić zakupy, które kurier dostarczą wprosto do bagażnika samochodu. Niestety, usługa ma być uruchomiona wyłącznie Goteborgu w Szwecji i tylko dla kierowców, którzy korzystają z Volvo On Call.

Usługa sama w sobie jest dość prosta: robimy zakupy online, potwierdzamy je i po jakimś czasie dostajemy wiadomość na smartfona, że zakupy zostały dostarczone do samochodu.

Lekmer PostNord zakupy z Volvo

Kurierzy otrzymają specjalne klucze jednorazowego użytku do samochodów Volvo, dzięki którym będą w stanie otworzyć tylną klapę bagażnika.

Volvo twierdzi, że to bardzo ułatwi sytuacje, w których zabiegani kierowcy muszą całymi dniami szukać miejsc parkingowych lub czekać w kolejkach po prezenty. Usługa szczególnie pomoże tym osobom, które w czasie zakupowego szaleństwa, będą musiały siedzieć w pracy.

Lekmer PostNord zakupy z Volvo

 

Opracował: Mateusz Stasiak

26 listopada 2015

Redakcja

Redakcja
Jesteśmy grupą ekspertów i pasjonatów motoryzacji. Chcemy abyś traktował EGOCAR.pl jako pewne, rzetelne źródło informacji o trendach, nowościach, premierach; o wszystkim związanym z motoryzacją.
Więcej od Redakcja

NAJPOPULARNIEJSZE

WIĘCEJ Z Prototypy